slideshow

Národní tým KidsQuest

Ahoj, 

jmenuji se Mirka Smetanová a v našem týmu jsem koordinátor, což ve skutečnosti znamená, že od prvního okamžiku, kdy u Vás zableskne zájem o KQ až do posledního dne akce, budeme úzce spolupracovat, tak se těšte. S dětmi pracuji 15 let, v poslední době ve mně roste touha oslovit děti okolo nás. Dlouho mi chyběl evangelizační program pro děti se širším záběrem. A proto teď, když ho máme, se snažím skloubit příhodný čas se skvělým programem a pomoci, Vám, tím zasáhnout co nejvíce dětí.

Spolu s manželem Radkem máme tři skvělé děti Sáru, Sebastiana a Jakuba. Momentálně nás najdete na biblické škole v Kolíně, kde už dva roky bydlíme. Mám ráda cestování, svoji službu a španělštinu (to je určitě Boží zásah, nebylo tomu tak vždycky).

Mojí motivací je cca 1,4 mil. dětí do 14 let, které v ČR žijí, z toho je 881,2 tisíc dětí školního věku. Je to generace, která potřebuje Boží dotyk.

PS: Pokud během programu uslyšíte nějaký řev, tak je to můj manžel Radek, který propůjčil svůj hlas Tygrovi TJ. Kvůli svým pracovním povinnostem se brání stálému členství v našem týmu, ale skutečnost je taková, že jako tygr řve výtečně, takže mě zatím doprovází.

Role tygra totiž vyžaduje dva pořádné chlapy. 

Marek Kovařík jako tělo TJ (vpravo), Radek, jako jeho hlas.

Danka Navrátilová

Jsem vedoucí odboru práce s dětmi. V AC a KQ je materiál, který bych chtěla velmi podpořit a získat pro něj hodně nadšenců, protože nejenom získává děti pro Krista, pomáhá je také vychovávat a směřovat ke Kristu
a krom toho všeho má úžasnou moc stmelovat sbory, protože je založený na širokém a spolupracujícím týmu.

První část KQ je třídenní evangelizace, která má svůj přesný scénář. Já ráda dělám režiséra prvního večera. Miluji ten okamžik napětí, jaké to v tom daném místě bude. Součástí materiálů KQ je i 52 lekcí, na jejichž překladu jsem se značnou měrou podílela. Získaly si mě svou propracovaností a uceleností. Jsou opravdu velmi vhodným základem budování víry dětí.

Andrea Morrison

Jako misionáři Assemblies of God USA spolupracujeme já a můj manžel Jason s Apoštolskou cirkví v České republice. Mojí úlohou v rámci KidsQuestu je být mezinárodním zástupcem, neboli prostředníkem mezi americkou a českou stranou. Ráda pomáhám kdykoliv a kdekoliv, aby evangelium mohlo být zvěstováno dětem. Zatím nemáme děti, jenom malého pejska jmenem Winsworth.

Štěpán Beran

Jmenuji se Štěpán Beran a je mi 26 let, mám 2 děti Tomáška a Lucinku a skvělou ženu Šárku. Pracuji ve sboru AC české Budějovice, jako vedoucí práce dětí a dorostu a v KQ teamu mám na starost naučit lidi, hrát vystoupení klaunů, a protože jsem chlap, tak má role je Dink !!!

Veronika Zbojanová 

Absolventka VOŠMT, jako klauní slečna Link, je pro všechny klauny a klaunice opravdovou konkurencí.
Ale to, co umí, Vás ráda naučí, nudit se s ní rozhodně nebudete. Pochází ze sboru AC v Ústí nad Labem.

Zdeňka Mrkvičková

Účastnila jsem se zatím všech KQ programů a vždy jako jedna z kapitánek družstev při hrách. I když se jedná
o malou roličku v rámci celého představení, je to příležitost, jak se seznámit s dětmi a taky si trochu "zablbnout". Zdenka pracuje s dětmi ve sboru AC v Břeclavi, kde vede KQ klub.

Marika Benešová

Pracuje na plný úvazek s dětmi ve sboru v Lysé nad Labem. Má také na starost práci s dětmi a mládeží v této oblasti. V našem teamu se střídá jako rekvizitářka, zároveň dokáže být skvělá režisérka třetího dne J.

Zdenek Kratochvíl

Z některých stálých členů teamu se kvůli nedostatku času stávají externisté. Ale posuďte sami: kapitánka červených iženýrka Zdenička a kapitán modrých inženýr Zdenek. O to přece nemůžeme děti ošidit a proto ho rádi vidíme na každé akci jako kapitána J.

Volné okénko: 

Je tady připraveno pro tebe! Ne vždy budou k dispozici všichni členové našeho týmu, proto budeme rádi nabalovat nové a nové dobrovolníky.

Podpořte KidsQuest

KidsQuest Česká republika spolupracuje:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.